کفکش نینجا

کفکش نینجایا پمپ آب کفکش نینجا یک نوع پمپ آب است که برای جمع‌آوری و انتقال مایعات با ذرات جامد معلق در آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کفکش نینجایا پمپ آب کفکش نینجا یک نوع پمپ آب است که برای جمع‌آوری و انتقال مایعات با ذرات جامد معلق در آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پمپ‌ها از طریق مکانیسم خاصی به نام “کفکش” یا “کفی” که در قسمت پایینی پمپ قرار دارد، مایعات را جمع‌آوری و به بالا می‌برند

عملکرد پمپ کفکش نینجا

به این شکل است که با تأثیر نیروی مکانیکی ایجاد شده توسط کفکش، ذرات جامد و رسوبات در کف مخزن یا مخزن‌ها جمع‌آوری و به سمت خروجی پمپ حرکت می‌کنند. از آنجا که پمپ کفکش برای مواردی که ذرات جامد در مایعات وجود دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد، به‌طور عمده در صنایعی مانند پالایشگاه‌ها، فاضلاب‌شناسی، معدن، صنعت شیمیایی و صنایع غذایی استفاده می‌شود.

مزایای پمپ کفکش نینجا عبارتند از:

  • توانایی جمع‌آوری ذرات جامد و رسوبات از مایعات.
  • قابلیت استفاده در محیط‌هایی با تراکم ذرات جامد بالا.
  • امکان انتقال مواد خام و رسوبی بدون نیاز به تخلیه مخزن.

به عنوان مثال، پمپ کفکش نینجا در فاضلاب‌شناسی برای جمع‌آوری و انتقال فاضلاب‌های حاوی ذرات جامد و رسوبات به کار می‌رود تا تخلیه به محل‌های مخصوص به تصفیه فاضلاب انجام شود.

 پمپ آب کف کش نینجا از دسته پمپ های سانتریفیوژ می باشد که با روی کار آمدن کارخانجات صنعتی و صنایع وابسته گستره استفاده از آنها بسیار وسیع شده است، پ

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *