ست کنترل دلتا 8.2 DSK

ست کنترل دلتا 8.2 DSK یا کلید اتوماتیک پمپ آب دلتا از برندهای معروف ست کنترل در بازار ایران می باشد.

ست کنترل دلتا 8.2 DSK یا بدنه ست کنترل دلتا 8.2 DSK، از جنس پلی آمید ساخته شده است. به همین دلیل مقاومت بیشتری دارد. دیافراگم این دستگاه بجای پلاستیک سیلیکونی می باشد که باعث با دوام شدن آن می شود. فشار کاری این کلید اتوماتیک دیجیتالی 1 تا 10 بار می باشد.

ست کنترل دلتا 8.2 DSK

ست کنترل دلتا 8.2 DSK یا کلید اتوماتیک پمپ آب دلتا از برندهای معروف ست کنترل در بازار ایران می باشد. این کنترل کننده دیجیتال باید در قسمتی که آب ورودی به پمپ فشار داشته باشد نصب شود. ست کنترل اتومات پمپ دلتا DSK-8.2 وسیله ای است که جهت روشن و خاموش کردن اتوماتیک پمپ آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست کنترل دیجیتال بر مبنای جریان آب ورودی عمل میکند،به این شکل که در هنگام باز کردن شیر آب و مصرف آب درون لوله ، ست کنترل پمپ را روشن کرده و هنگامی که مصرف آب متوقف شود ، پمپ را خاموش می کند.

این شرکت تولید کننده ی انواع ست کنترل های هیدروماتیک می باشد. محصولات  این برند شامل : ست کنترل ، پمپ آب و …. می باشد.

کلید اتوماتیک پمپ آب یک دستگاه الکترونیکی است که برای کنترل خودکار عملکرد پمپ آب استفاده می شود. این کلید بر اساس سطح آب در مخزن آب کار می کند و در صورت کاهش سطح آب به زیر حد تعیین شده، پمپ آب را به طور خودکار روشن می کند.

این کلید شامل یک سنسور سطح آب و یک مدار الکترونیکی است که با استفاده از سنسور سطح آب، سطح آب را اندازه گیری می کند و در صورت نیاز، سیگنال روشن کردن پمپ را به پمپ می فرستد. همچنین، کلید اتوماتیک پمپ آب می تواند شامل یک تایمر باشد که با تنظیم زمان روشن بودن پمپ، کنترل عملکرد پمپ را بهبود می بخشد.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *