گازوئیل کش ار ام سی

پمپ گازوئیل کش 12 ولت

پمپ گازوئیل کش 12 ولت یک ابزار بسیار کاربردی است. این محصول با برق باتری اتومبیل یا تراکتور کار می کند. هر جا که نیاز به انتقال آب یا گازوئیل باشد از این پمپ سبک و پر توان می شود استفاده کزد. پمپ گازوئیل کش 12 ولتی بیرون بشکه قرار می گیرد. از این پمپ یک شیلنگ جهت مکش داخل بشکه قرار میگیرد. همچنین یک شیلنگ به خروجی بسنه می شود. از این نوع پمپ ها عموما جهت انتقال گازوئیل از بشکه ها یا تانکرهای ذخیره سوخت به باک تراکتور استفاده می گردد. خروجی پمپ 12 ولت گازوئیل کش، 1 اینچ می باشد. این دستگاه مجهز به طوری جهت نصب روی شیلنگ مکش می باشد. این توری از ورود اشیاء جامد به داخل پمپ جلوگیری می کند و مانع از چسبیدن شیلنگ به کف می گردد.

به همراه پمپ جابه جایی گازوئیل بیرون باکی 3 عدد بست جهت محکم کردن شیلنگ نیز عرضه می گردد. همچنین دو عدد گیره سوسماری جهت نصب به روی باتری به همراه دستگاه عرضه می شود.

پمپ گازوئیل کش در سفر و طبیعت گردی نیز کاربرد دارد. طبیعت گردان می توانند از این دستگاه برای استفاده از منابع آبی طبیعی استفاده نمایند. حداکثر ارتفاع پمپاژ این دستگاه به حدود 10 متر می رسد. لطفا دقت فرمایید که مدل از برق 12 ولت تغذیه می کند و نباید آن را به باتری های 24 ولتی وصل نمایید. این پمپ 12 ولتی دارای سیم مجهز به سوسماری جهت نصب بر روی باتری می باشد.

قبل از استفاده حتما توجه نمایید:

در استفاده اول از پمپ انتقال گازوئیل یا آب توصیه می شود که مقداری روغن به پمپ اضافه گردد تا مکش را تقویت کند و همچنین از خرابی پمپ جلوگیری نماید.

ویژگی های پمپ انتقال گازوئیل یا آب:

 1. ولتاژ مورد استفاده: 12 ولت.
 2. سایز ورودی و خروجی: 1 اینچ.
 3. حداکثر ارتفاع آبدهی: 10 متر.
 4. حداکثر عمق مکش: 5 متر.
 5. حداکثر میزان آبدهی: 50 لیتر در دقیقه.
 6. قابل استفاده برای: گازوئیل و آب.
 7. امکان نصب روی مخزن سوخت ثابت.
 8. قابلیت استفاده با انواع خودرو، ماشین آلات کشاورزی و باغبانی و ساختمانی.
 9. توان: 160 وات
 10. قابل استفاده با باتری ماشین
 11. دارای کلمپ های  مثبت و منفی با کیفیت عالی
 12. دارای یک موتور الکتریکی و پمپ روتاری و پورتهای ورود و خروج گازوئی

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *