پمپ نیم اسب تمام مس زلو QB60


پمپ نیم اسب تمام مس زلو QB60

پمپ نیم اسب تمام مس زلو QB60  یکی از با کیفیت‌ترین پمپ‌های آب خانگی موجود در بازار است که توسط شرکت الکتروژن تولید و عرضه می‌گردد. این پمپ، در کنار ساختار نسبتا ساده‌ای که دارد، ایمن است و قابلیت اطمینان بسیار بالایی دارد و استفاده از آن مقرون به صرفه است. این پمپ آب جهت انتقال آب تمیز و مایعات غیر خطرناک، آبیاری باغات و مزارع کوچک، پر کردن مخازن، تامین فشار آب، تامین آب از چاه و مخازن آب، تامین آب خانه‌های ویلایی و استخرها کاربرد دارد.

مپ نیم اسب تمام مس زلو QB60  دارای اورلود حرارتی است که به صورت سری در مدار بسته می‌شود و در صورت بالا رفتن درجه حرارت، جریان را قطع می‌کند و بعد از خنک شدن و بازگشت به حالت عادی، دوباره اجازه‌ی عبور جریان را صادر ‌می‌کند. حداکثر فشار پمپاژ پمپ آب نیم اسب محیطی الکتروژن PM45، ده بار است. این پمپ قابلیت مکش آب از عمق ۸ متر را دارد، یعنی در صورتی که ارتفاع چاه ۸ متر باشد، قادر به مکش آب از آن می‌باشد.

حداکثر درجه‌ حرارتی که این پمپ متحمل می‌شود حدود ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد است و دمای بیش از این مقدار، بر سیل مکانیکی پمپ که وظیفه‌ی آب‌بندی پمپ را برعهده دارد، آسیب می‌رساند. جنس بدنه‌ی این پمپ‌ چدن است که موجب استحکام پمپ شده و از خوردگی و زنگ زدگی آن جلوگیری می‌کند. قالب موتور آن آلومینیومی است که این ویژگی موجب می‌شود تا پمپ سریعتر خنک شود و از طرفی در کاهش وزن پمپ نیز موثر است.

سیم پیچی مپ نیم اسب تمام مس زلو QB60  تمام مس بوده و در برابر حرارت و افزایش دما بسیار مقاوم است و در مواجهه با محیط‌های نمکی و مرطوب به سرعت خورده نمی‌شود، در نتیجه برای محیط‌های شرجی و مرطوب انتخاب بسیار مناسبی است. از طرفی سیم پیچ مسی از انعطاف بالایی برخوردار است و تمام این عوامل موجب شده تا این پمپ هم از نظر نحوه‌ی عملکرد و هم از نظر طول عمر در جایگاه بالایی قرار بگیرد.

جنس پروانه‌ی آن برنجی است و همین امر موجب می‌گردد تا از خوردگی و در نتیجه کاهش سرعت حرکت آب در داخل پمپ جلوگیری شود. این پمپ به دلیل وجود شفت استیلنس استیل، در برابر زنگ زدگی و تغییرات جوّی بسیار مقاوم است؛ به همین دلیل برای استفاده در مناطق شمالی کشور که رطوبت بالایی دارند بسیار مناسب است. توان پمپ آب خانگی الکتروژن مدل PM45، نیم اسب بخار است؛ یعنی، جهت استفاده در ساختمان‌های یک طبقه (ویلایی) با حداکثر متراژ ۱۵۰ متر کاربرد دارد. میزان آبدهی یا دبی این پمپ، ۳۵ لیتر در دقیقه است؛ یعنی حجم ۳۵ لیتر آب را در یک دقیقه، از یک مکان مشخص به مکان مشخص دیگر جابجا می‌کند.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *