پمپ آب ونیکو یک اسب جتی مدل IAM100p

پمپ آب ونیکو یک اسب جتی مدل IAM100p

پمپ آب جتی پمپ آب ونیکو یک اسب جتی مدل IAM100p برای تامین و افزایش فشار آب در مصارف خانگی و مصارف صنعتی متوسط مناسب است. این پمپ برای تامین و افزایش فشار آب در خانه‌های ویلایی و سه طبقه مناسب است. انتقال آب تمیز و مایعات، آبیاری، مصارف کشاورزی، پر کردن مخازن و تامین فشار آب، قادر به پمپاژ سیالات و آب‌های آلوده همراه با ناخالصی، الیاف و مواد ریز خورنده است.

پمپ آب جتی پمپ آب ونیکو یک اسب جتی مدل IAM100p دارای اورلود حرارتی هستند که به صورت سری در مدار بسته می‌شوند و در صورت بالا رفتن درجه حرارت، جریان را قطع می‌کنند و بعد از خنک شدن و بازگشت به حالت عادی، دوباره اجازه‌ی عبور جریان را صادر ‌می‌کنند. حداکثر فشار پمپاژ پمپ آب جتی یک اسب جتی مدل IAM100p ، ده بار است. این پمپ قابلیت مکش آب از عمق ۸ متر را دارد، یعنی در صورتی که ارتفاع چاه ۸ متر باشد، قادر به مکش آب از آن می‌باشد.

حداکثر درجه‌ حرارتی که این پمپ متحمل می‌شود حدود ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد است و دمای بیش از این مقدار، بر سیل مکانیکی پمپ که وظیفه‌ی آب‌بندی پمپ را برعهده دارد، آسیب می‌رساند. جنس بدنه‌ی این پمپ‌ چدن است که موجب استحکام پمپ شده و از خوردگی و زنگ زدگی آن جلوگیری می‌کند. قالب موتور آن آلومینیومی است که این ویژگی موجب می‌شود تا پمپ سریعتر خنک شود و از طرفی در کاهش وزن پمپ نیز موثر است.

پمپ آب جتی پمپ آب ونیکو یک اسب جتی مدل IAM100p تمام مس بوده و در برابر حرارت و افزایش دما بسیار مقاوم است و در مواجهه با محیط‌های نمکی و مرطوب به سرعت خورده نمی‌شود، در نتیجه برای محیط‌های شرجی و مرطوب انتخاب بسیار مناسبی است. از طرفی سیم پیچ مسی از انعطاف بالایی برخوردار است و تمام این عوامل موجب شده تا این پمپ هم از نظر نحوه‌ی عملکرد و هم از نظر طول عمر در جایگاه بالایی قرار بگیرد.

جنس پروانه‌ی آن باکالیت است که نوعی پلاستیک فشرده‌ی ضد سایش است. توان پمپ آب جتی پمپ آب ونیکو یک اسب جتی مدل IAM100p ، یک اسب بخار است و جهت استفاده در ساختمان‌های یک طبقه (ویلایی) و ساختمان‌های سه طبقه با حداکثر متراژ کاربرد دارد. میزان آبدهی یا دبی این پمپ، ۵۰ لیتر در دقیقه است؛ یعنی حجم ۵۰ لیتر آب را در یک دقیقه، از یک مکان مشخص به مکان مشخص دیگر جابجا می‌کند.

حداکثر ارتفاع پمپاژ پمپ آب یک اسب جتی ونیکو ۵۲ متر است؛ یعنی این پمپ قادر است در شرایط استاندارد، حداکثر ۵۲ متر آب را تحت فشار بالا ببرد، یا به عبارتی تا ارتفاع ۵۲ متری آب با دبی یا حجم مشخص از شیر خارج می‌شود. وزن این پمپ معادل ۱۵.۵ کیلوگرم است و قطر لوله‌ی ورودی و خروجی آن ۱ اینچ است. موتور این نوع پمپ از نوع تک‌فاز است، به همین دلیل برای مصارف خانگی و مصرف برق شهری مناسب‌تر است. از نقاط قوت این پمپ می‌توان به قیمت مناسب آن نسبت به انواع مشابه، کیفیت مطلوب، کارکرد عالی، افزایش فشار آب مناسب اشاره کرد.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *