ست کنترل فوکا مدل PC-19 به وسیله ایی گفته می شود که وظیفه  روشن و خاموش کردن اتوماتیک پمپ آب خانگی را بر عهده دارد. اساس عملکرد ست کنترل پمپ آب بر مبنای جریان عبوری است. یعنی هنگامی که در مسیر آب خروجی یک شیر باز شود و یا به هر دلیل آب درون لوله مصرف شود، ست کنترل ، پمپ را روشن کرده و هنگامی که مصرف آب متوقف شود ، پمپ را خاموش می کند. این ست کنترل از نظر مشخصات، عملکرد، گارانتی و کیفیت ساخت تماماً همانند ست کنترل ویگو PC-19 است.

یکی از مزایای ست کنترل عدم نیاز به منبع آب تحت فشار پمپ همراه با آن است.

ست کنترل فوکا مدل PC-19 از جهت جریان خروجی و توان مقادیر بسیار بالایی را نسبت به سایر ست کنترل ها پشتیبانی می کند به گونه ای که از آن می توان برای پمپ های تا 4 اسب بخار نیز بهره برد. همچنین از آنجایی که فشار استارت پمپ نیز می تواند حداکثر 5 بار باشد برای ساختمان های با ارتفاع بالاتر نیز کاربرد دارد.

لازم به ذکر است برای اکثر ست کنترل ها ( از جمله همین محصول ) دمای آب نباید از 40 درجه تجاوز کند. همچنین دمای محیط نیز حداکثر 60 درجه می تواند باشد. هم چنین باید گفت که طول عمر این محصول نسبت به سایر کلید اتومات های مشابه بسیار بیشتر بوده  که این مورد یکی از ویژگی ها بسیار عالی این محصول می باشد.

این ست کنترل تا 9 طبقه هم عملکرد مناسبی داشته است. هم چنین می توان از این ست کنترل برای 10 الی 12 واحد نیز استفاده کرد.

شما هم چنین می توانید این محصول را در پکیج های آماده پمپ آب و ست کنترل تهیه کنید. این پکیج ها تماما تست شده اند و با یکدیگر هماهنگی دارند و هم چنین از قیمت مناسب تری نسبت خرید تک به تک آن ها دارد.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *