الکتروموتور دارای بخش‌های متفاوتی است که براکت نیز بخشی از آن به شمار می‌رود. براکت عقب موتوژن الکتروموتور بسته به این‌ که موتور آلومینیومی یا چدنی باشد، جنس براکت موتور نیز متفاوت است. براکت عقب ژن یا همان درب عقب دینام، با حداقل سه پیچ یا بیشتر به الکتروموتور متصل شده است.

براکت عقب ژن یکی از لوازم جانبی اصلی موتور است که برای حفاظت از پوشش موتور طراحی شده است. براکت عقب موتور در واقع وظیفه‌ی حفاظت از موتور را بر عهده دارد و در قسمت عقب دینام قرار می‌گیرد.کیفیت لوازم الکتروموتور تاثیر مستقیمی بر روی بازدهی موتور الکتریکی دارند. به عنوان مثال براکت عقب موتوژن یکی از با کیفیت‌ترین براکت‌های موجود در بازار است.

براکت عقب ژن یک وسیله‌ی حفاظتی برای موتورهای الکتریکی است که از جنس آلومینیوم یا چدن است و متناسب با نیاز کاربر می‌تواند تغییر کند. براکت عقب الکتروموتور علاوه بر حفاظت از موتور و جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل محفظه‌ی موتور، دارای مزایای دیگری نیز هست. براکت عقب الکتروموتور دارای شیارهایی است که از میان این شیارها هوا عبور می کند. این هوا در داخل محفظه‌ی موتور موجب انتقال حرارت از محیط سرد به محیط گرم می‌شوند. این عملکرد می‌تواند به پروانه‌ی الکتروموتور کمک کرده تا عمل خنک کاری را با شرایط بهتری انجام دهد. براکت عقب ژن معمولا با پیچ یا پرچ به محفظه‌ی موتور نصب می‌شود.

مهمترین عوامل در انتخاب براکت الکتروموتور مناسب، سایز و جنس فلز استفاده شده در ساخت براکت است. براکت‌ها معمولا از طریق پیچ به محفظه متصل می‌شوند و باید اطمینان حاصل کرد که این پیچ‌ها موجب استهلاک قطعات موتور نمی‌شود. همچنین سایز محفظه‌ی موتور باید دقیقا متناسب با براکت باشند. بزرگتر یا کوچکتر بودن محفظه می‌تواند موجب عدم تطابق براکت الکتروموتور با پوسته‌ی موتور شود. شیارهای براکت الکتروموتور باید به گونه‌ای باشند که هوا را به بیرون انتقال دهند و از ورود گرد و خاگ و غبارهای آلوده به داخل موتور جلوگیری کنند.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *