شلنگ منبع تحت فشار

شیلنگ منابع تحت فشار امرا

شیلنگ منبع تحت فشار مناسب جهت انتقال آب از پمپ به منابع تحت فشار می باشد، این شیلنگها با طول 80 و 100 سانتیمتر تولید می گردد، دو سر آن دارای سایز 1″ می باشد و از جنس گالوانیزه است، حداکثر فشاری که این شلنگ ها تحمل می کنند 15 بار بصورت تست و 10 بار بصورت دائم می باشد.

این شیلنگها توسط بافت گالوانیزه بر روی تیوب EPDM دارای مقاومت و انعطاف پذیری بالایی می باشد.

قطعات جانبی پمپ آب و منابع تحت فشار معمولا قطعات مصرفی پمپ آب می باشد که چه به واسطه مصرف و یا به واسطه عوامل طبیعی مانند سرما که باعث یخ زدن آب درون قسمت پمپ و ایجاد ترک و شکستگی در قطعات چدنی پمپ می گردد و یا انتقال پیدا نکردن آب کافی به درون پمپ که باعث صدمه خوردن به قطعات پلاستیکی یا نوریل و همینطور استنلس استیل و مکانیکال سیل پمپ می گردد و نیاز به تعویض پیدا می کنند.

این موارد و موارد دیگر که معمولا باعث ایجاد اختلال در عملکرد پمپ و منابع تحت فشار می شود و نیاز مبرم به قطعات جانبی را چه برای پمپ آب و همینطور برای منابع تحت فشار الزامی می نماید و باعث گردیده که این گروه با ارائه قیمت های مناسب شما را در نیل به این اهداف یاری نماید.

صبا پمپ به عنوان عامل رسمی فروش انواع قطعات جانبی اعلام می نماید که این قطعات جانبی از قیمت فروش مناسب برخوردار می باشند. لذا خرید آن را برای مصرف کننده توصیه می نماید.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *