براکت جلو ژن

الکتروموتور دارای بخش‌های متفاوتی است که براکت نیز بخشی از آن به شمار می‌رود. براکت الکتروموتور بسته به این‌ که موتور آلومینیومی یا چدنی باشد، جنس براکت موتور نیز متفاوت است. براکت جلو ژن یا همان درب جلوی دینام، با حداقل سه پیچ یا بیشتر به الکتروموتور متصل شده است.

براکت جلو ژن یکی از لوازم جانبی اصلی موتور است که برای حفاظت از پوشش موتور طراحی شده است. براکت جلو موتور در واقع وظیفه‌ی حفاظت از موتور را بر عهده دارد و در قسمت جلوی دینام قرار می‌گیرد. کیفیت لوازم الکتروموتور تاثیر مستقیمی بر روی بازدهی موتور الکتریکی دارند. به عنوان مثال براکت جلو موتوژن، یکی از با کیفیت‌ترین براکت‌های موجود در بازار است.

براکت جلو ژن یک وسیله‌ی حفاظتی برای موتورهای الکتریکی است که از جنس آلومینیوم یا چدن است و متناسب با نیاز کاربر می‌تواند تغییر کند. براکت جلو الکتروموتور علاوه بر حفاظت از موتور و جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل محفظه‌ی موتور، دارای مزایای دیگری نیز هست. براکت جلو الکتروموتور دارای شیارهایی است که از میان این شیارها هوا عبور می‌کند. این هوا در داخل محفظه‌ی موتور موجب انتقال حرارت از محیط سرد به محیط گرم می‌شوند. این عملکرد می‌تواند به پروانه‌ی الکتروموتور کمک کرده تا عمل خنک کاری را با شرایط بهتری انجام دهد. براکت الکتروموتور معمولا با پیچ یا پرچ به محفظه‌ی موتور نصب می‌شود.

مهمترین عوامل در انتخاب براکت الکتروموتور مناسب، سایز و جنس فلز استفاده شده در ساخت براکت است. براکت‌ها معمولا از طریق پیچ به محفظه متصل می‌شوند و باید اطمینان حاصل کرد که این پیچ‌ها موجب استهلاک قطعات موتور نمی‌شود. همچنین سایز محفظه‌ی موتور باید دقیقا متناسب با براکت باشند. بزرگتر یا کوچکتر بودن محفظه می‌تواند موجب عدم تطابق براکت الکتروموتور با پوسته‌ی موتور شود. شیارهای براکت جلو ژن باید به گونه‌ای باشند که هوا را به بیرون انتقال دهند و از ورود گرد و خاگ و غبارهای آلوده به داخل موتور جلوگیری کنند.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *