پمپ آب نیم اسب خانگی لورا مدل PM16، به طور گسترده‌ای در مصارف خانگی جهت تامین و انتقال آب تمیز و مایعات غیر خطرناک، آبیاری باغات و فضای سبز، مصارف کشاورزی کوچک، افزایش فشار آب، تامین آب از چاه و مخازن آب، تامین آب خانه‌های ویلایی و استخرها کاربرد دارد. این پمپ، در کنار ساختار نسبتا ساده‌ای که دارد، ایمن است و قابلیت اطمینان بالایی دارد و استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه است. 

پمپ آب نیم اسب لورا خانگی مدل PM16  دارای اورلود حرارتی است که به صورت سری در مدار بسته می‌شود و در صورت بالا رفتن درجه حرارت، جریان را قطع می‌کند و بعد از خنک شدن و بازگشت به حالت عادی، دوباره اجازه‌ی عبور جریان را صادر ‌می‌کند. حداکثر فشار پمپاژ پمپ لورامدل PM16، ده بار است. این پمپ قابلیت مکش آب از عمق ۸ متر را دارد، یعنی در صورتی که ارتفاع چاه ۸ متر باشد، قادر به مکش آب از آن می‌باشد.

حداکثر درجه‌ حرارتی که پمپ آب نیم اسب خانگی لورامتحمل می‌شود حدود ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد است و دمای بیش از این مقدار، بر سیل مکانیکی پمپ که وظیفه‌ی آب‌بندی پمپ را برعهده دارد، آسیب می‌رساند. جنس بدنه‌ی این پمپ‌ چدن است که موجب استحکام پمپ شده و از خوردگی و زنگ زدگی آن جلوگیری می‌کند. قالب موتور آن آلومینیومی است که این ویژگی موجب می‌شود تا پمپ سریعتر خنک شود و از طرفی در کاهش وزن پمپ نیز موثر است.

سیم پیچی پمپ آب نیم اسب خانگی لورامدل PM16 تمام مس بوده و در برابر حرارت و افزایش دما بسیار مقاوم است و در مواجهه با محیط‌های نمکی و مرطوب به سرعت خورده نمی‌شود، در نتیجه برای محیط‌های شرجی و مرطوب انتخاب بسیار مناسبی است. از طرفی سیم پیچ مسی از انعطاف بالایی برخوردار است و تمام این عوامل موجب شده تا این پمپ هم از نظر نحوه‌ی عملکرد و هم از نظر طول عمر در جایگاه بالایی قرار بگیرد.

جنس پروانه‌ی آن برنجی است و همین امر موجب می‌گردد تا از خوردگی و در نتیجه کاهش سرعت حرکت آب در داخل پمپ جلوگیری شود. این پمپ به دلیل وجود شفت استیلنس استیل، در برابر زنگ زدگی و تغییرات جوّی بسیار مقاوم است؛ به همین دلیل برای استفاده در مناطق شمالی کشور که رطوبت بالایی دارند بسیار مناسب است. توان پمپ آب نیم اسب خانگی لورامدل PM16، نیم اسب بخار است؛ یعنی، جهت استفاده در ساختمان‌های یک طبقه (ویلایی) با حداکثر متراژ ۱۵۰ متر کاربرد دارد. میزان آبدهی یا دبی این پمپ، ۳۵ لیتر در دقیقه است؛ یعنی حجم ۳۵ لیتر آب را در یک دقیقه، از یک مکان مشخص به مکان مشخص دیگر جابجا می‌کند.

حداکثر ارتفاع پمپاژ آب پمپ نیم اسب خانگی لورا ۳۵ متر است؛ یعنی این پمپ قادر است در شرایط استاندارد، حداکثر ۳۵ متر آب را تحت فشار بالا ببرد، یا به عبارتی تا ارتفاع ۳۵ متری آب با دبی یا حجم مشخص از شیر خارج می‌شود. قطر لوله‌ی ورودی و خروجی این پمپ ۱ اینچ است و موتور آن هم به صورت تک‌فاز و هم به صورت سه فاز در بازار یافت می‌شود. از نقاط قوت این پمپ می‌توان به قیمت مناسب، کیفیت قطعات تشکیل دهنده، کارکرد عالی، افزایش فشار آب مناسب اشاره کرد. پمپ آب خانگی لورامدل PM16، حتما باید در یک فضای سرپوشیده نصب شود تا طول عمر آن افزایش یابد.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *