پروانه روباز CR100

پروانه روباز CR100 از جمله بخش‌های مهم پمپ آب است که نقش به سزایی در افزایش و کاهش فشار جریان آب دارد. پروانه‌ها با توجه به کاربردهایی که دارند، در اندازه و اشکال گوناگون وجود دارند و جهت پمپاژ کردن آب‌هایی که در پشت پروانه قرار دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. پروانه‌های آب بسته به نوع کاربردشان ساختار متفاوتی دارند. بعضی از آنها برای مدیریت مواد جامد ساخته شده‌اند و برخی دیگر برای راندمان کاری بالا مناسب هستند.

پروانه‌ی پمپ آب، قلب پمپ است و مهمترین بخش پمپ آب را تشکیل می‌دهد که تاثیر زیادی بر عملکرد و کارکرد پمپ دارد. پروانه‌ی ‌پمپ در اندازه، جنس و شکل‌های مختلف ساخته می‌شود و این اندازه و جنس و اشکال مختلف به همراه سرعت چرخش آب، ظرفیت پمپ را در تمام شرایط تعیین می‌کند.

پروانه آب روباز CR100 از گروه پروانه‌های باز است که در پمپ آب مورد استفاده قرار می‌گیرد و این پمپ‌ها به طور گسترده‌ای در آبیاری مزارع کشاورزی، مصارف مسکونی، پمپ کفکش چاه آب، انتقال سیالات مختلف صنایع غذایی و دارویی، انتقال آب مخازن و استخرها، تخلیه پساب‌های فاضلاب با غلظت کم، انتقال آب تمیز و صاف، استفاده در فواره‌ها، تخلیه پساب‌های ناشی از باران کاربرد دارد.

پروانه روباز CR100 از جنسپروانه روباز CR100 باکالیت است و در برابر فرسایش، خوردگی و همین طور تغییرات جوّی بسیار مقاوم است؛ به همین دلیل برای استفاده در مناطق شمالی کشور که رطوبت بالایی دارند بسیار مناسب است.

پمپ‌هایی که دارای این نوع پروانه‌ها هستند از خانواده‌ی پمپ‌های سانتریفیوژی تک پروانه می‌باشند که این پمپ‌ها برای کاربردهای صنعتی آسان، باغبانی و انتقال آب و مایعات و همچنین تخلیه‌ی منابع مناسب می‌باشد و این پمپ آب تک پروانه با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی می‌شود.

تــلفن فروشگاه :02133530414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *